• حرم

  • پرچم همیشه سرفرازایران

گروه گفتار درمانی هوای ناپاک در هفته هوای پاک استنشاق کنید! خواب رفتن دست ها از پیشگیری تا درمان کسب ربته دوم در رتبه بندی جهانی 4ICU

هوای ناپاک در هفته هوای پاک استنشاق کنید!

ادادشت روز: 29  دي الي پنج بهمن هفته هواي پاک نامگذاري شده است ، نامگذاري نمادين اين هفته به معني آن است که به فکر آسمان شهرمان باشيم و از آن غافل نشويم .به گزارش وب دا ، اين روزها قصه آلودگي هواي شهرهاي بزرگ…

ادامه مطلب

خواب رفتن دست ها از پیشگیری تا درمان

اکنون شده وقتی طولانی‌مدت گوشی تلفن یا چادرتون را نگه داشته‌ايد، احساس کنید دستتان خواب رفته و یا سنگین شده است؟! یا صبح‌ها که از خواب بیدار می‌شوید و حتی شب‌ها هنگام خواب، احساس سوزن‌سوزن و بي‌حس شدن دست‌ها بطوري که نتوانید براحتی دست خود…

ادامه مطلب

کسب ربته دوم در رتبه بندی جهانی 4ICU

در جديدترين رتبه بندي وب سايت دانشگاههاي جهان 4ICU دانشگاه علوم پزشکي مشهد در رده دوم کشوري در ميان دانشگاههاي علوم پزشکي کشور قرار گرفت.به گزارش وب دا ، در اين رتبه بندي که نتايج آن در 20 ژانويه 2014 اعلام شده است دانشگاه علوم…

ادامه مطلب
 
Persian_Category طرح درس زبان تخصصی HIM2

تب ساز1

  • حرم

  • پرچم همیشه سرفرازایران

تست3

طرح درس زبان تخصصی HIM2


موضوع تدريس: زبان تخصصیHIM (2)
 
مدت تدريس: 17 ساعت نظری-34 ساعت عملی
 
گروه هدف: دانشجويان كارشناسي پيوسته فناووري اطلاعات سلامت
 
پيش نياز:زبان تخصصی 1 MIH
 
محل اجرا: دانشكده پیراپزشکی

گروه مدرسين: آقای دکتر مرادی

هدف كلي:

ارتقا مهارت های گفتاری، شنیداری و نوشتاری دانشجویان در متون مدیریت اطلاعات بهداشتی

اهداف اختصاصی:

ارائه مطالب و نکات مهم مهارت های گفتاری ، شنیداری و نوشتاری با تمرین عملی در هر زمان

فهرست محتوا و ترتيب ارائه درس
 

هفته

تاریخ

عناوین

مجریان

1

-

Writing skill

آقاي دکتر مرادي

2

-

Appling the syllabus used in ESP3to more and more technical texts

//

3

-

Appling the syllabus used in ESP3to more and more technical texts

//

4

-

Listening and speaking skills,using tape recorder

//

5

-

Listening and speaking skills,using tape recorder

//

6

-

Listening and speaking skills,using tape recorder

//

7

-

Focus on collocations in text

//

8

-

Focus on collocations in text

//

9

-

Focus on collocations in text

//

10

-

Reading graphic devices

//

11

-

Reading graphic devices

//

12

-

Familiarity with translation method and translating technical texts

//

13

-

Familiarity with translation method and translating technical texts

//

14

-

A research project and presentation

//

15

-

A research project and presentation

//

16

-

A research project and presentation

//

*روش آموزش :

- به دليل تعداد زياد دانشجويان در يك كلاس ، آموزش به روش سخنراني و با بهره گيري از وسايل كمك آموزشي انجام مي گيرد .

- به منظور افزايش اثربخشي آموزشي و نيز ايجاد انگيزه در دانشجويان بخش پاياني هر جلسه به پرسش و پاسخ اختصاص داده مي شود .

* امكانات آموزشي بخش:

  • سالن سخنراني (كلاس درس)
  • وسايل وتسهيلات آموزشي ( اورهد، دیتاپروژکتور و ....)

*روش ارزشيابي دانشجو:

آزمون پایان ترم (حیطه شناختی ) ,ارائه کار در کلاس(حیطه مهارتی)

*منابع مطالعه:

مقالات مرتبط

کتب تخصصی مدیریت اطلاعات بهداشتی (شورتلیف ,هانا, هافمن, اسکورکا,ابدلهاک, دیویس, انگلباردت و ...)

Reading & study skills

* نحوه محاسبه نمره كل:

- 65 % فاينال

- 35 % ميان ترم

* مقررات

  • حداقل نمره قبولي 10
  • تعداد دفعات مجاز غيبت در كلاس 4 جلسه
 
صفحه اصلی
تست
درباره دانشکده
ریاست دانشکده
معاونت آموزشی
معاونت اداری مالي
معاونت پژوهشی
دفتر توسعه آموزش(EDO)
اداره آموزش
گروههای آموزشی دانشکده
بينايي سنجي تكنولوژي راديولوژي وراديوتراپي تکنولوژي علوم آزمايشگاهي فيزيوتراپي گفتاردرماني مدارک پزشکي فناوري اطلاعات سلامت
بخش فناوري اطلاعات
كتابخانه
آزمايشگاهها
اعضاي هيات علمي
امور دانشجويي
مجله علوم پیراپزشکی وتوانبخشی
تماس با ما

مطالب تصادفی

بازديدكنندگان

امروز: 402
اين هفته: 402
اين ماه: 402
ماه گذشته: 41443
افراد آنلاين:1
اعضا ی آنلاین : 0
مهمان آنلاین : 1

اوقات شرعی

مرکز بهداشت شهرستانها
گردشگری سلامت
کارآفرینی
تعرفه های پزشکی
عوارض ناخواسته داروها
تازه های دارویی
برنامه آموزشی دارویاران

نظام پیشنهادها
شکایات و گزارشات
سامانه ثبت شکایات دارویی

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.